Společnost MD ELEKTRONIK spol. s r.o. je jedním z předních výrobců kabelových propojek pro automobilový průmysl. Mezi naše odběratele patří většina předních výrobců známých automobilů.

Společnost MD ELEKTRONIK spol. s r.o. zaměstnává ve svém závodě v Chotěšově 2 200 pracovníků. Společně s mateřskou společností se sídlem ve Waldkraiburgu a pobočkami v Číně, v USA a v Mexiku zaměstnává MD ELEKTRONIK aktuálně celkem 4 600 pracovníků a udržuje si velmi dobrou pozici v mezinárodním prostředí.

Manažer technického servisu

Jak si Vás představujeme?

SŠ nebo VŠ technického směru

Němčina a angličtina na komunikativní úrovni

Zkušenost z obdobné pozice v automotive min. 5 let ( obdobné pozice: technický manager, manager údržby, manager servisu)

Schopnost motivovat a vést tým podřízených

Orientaci na úkoly a dosažení výsledků

Samostatnou, vyzrálou a pečlivou osobnost

Jaká bude Vaše náplň práce?

Odpovědnost za dodávky výrobních zařízení do skupiny MD

Korekce a spolutvorba specifikací nakupovaných zařízení

Koordinace přejímek/instalace/školení k svěřeným zařízením v rámci celé skupiny MD

Koordinace záručního/pozáručního servisu v rámci celé skupiny MD + evidence v SAP

Optimalizace zařízení a dohled nad dodržováním procesu optimalizace zařízení

Kontrola správného a hospodárného využívání výrobních zařízení (strojů, nástrojů a přípravků) a případné zjednání technologické kázně

Sledování klíčových ukazatelů svěřených zařízení (výpadek, využití, provozní náklady, kvalita) a stanovení vhodných opatření pro jejich pozitivní trend

Podpora ostatních závodů

Proč pracovat právě v MD ELEKTRONIK?

Čisté a moderní pracoviště

Částečně flexibilní pracovní doba

Až 5 týdnů dovolené

Benefit program Sodexo

Na oběd můžete do naší firemní kantýny

Možnost profesního rozvoje absolvováním odborných a jazykových školení

Pokud Vás naše nabídka zaujala, neváhejte nám zaslat Váš strukturovaný životopis. Rádi se s Vámi setkáme při osobní schůzce.

Společnost
MD ELEKTRONIK spol. s r.o.
Adresa
Dobřanská 629, Chotěšov
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá), Němčina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Firemní akce, 13. plat
Zařazeno: Technika a vývoj, Vrcholový management, Výroba a průmysl, Technik, Zkušební technik, Servisní technik, Technický ředitel/manažer, Technolog, Provozní ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

MD ELEKTRONIK spol. s r.o., Kristýna Křížová
Dobřanská 629, 332 14 Chotěšov, Česká republika
720 054 108 / 377 198 435