Společnost MD ELEKTRONIK spol. s r.o. je jedním z předních výrobců kabelových propojek pro automobilový průmysl.
Naše společnost se vyznačuje trvalým růstem, velmi vysokou mírou inovací a vynikající kvalitou výrobků. Mezi naše odběratele patří většina předních výrobců známých automobilů.
Společnost MD ELEKTRONIK spol. s r.o. zaměstnává ve svém závodě v Chotěšově 3 500 pracovníků. Společně s mateřskou společností se sídlem ve Waldkraiburgu a pobočkami v Číně , v USA a v Mexiku zaměstnává MD ELEKTRONIK aktuálně celkem 4 600 pracovníků a udržuje si velmi dobrou pozici v mezinárodním prostředí. Firma MD ELEKTRONIK je certifikována v oblasti kvality certifikátem IATF 16949 a v oblasti ochrany životního prostředí certifikátem ISO 14001.

ŘEDITEL KVALITY

Náplň práce:

• Zodpovědnost za kvalitu dodávaných výrobků
• Vedení a rozvoj týmu oddělení kvality
• Zodpovědnost za integrovaný systém QMS dle IATF 16949 a EMS dle ISO 14001
• Zajištění plnění specifických požadavků zákazníka
• Zodpovědnost za spokojenost zákazníků
• Řízení a minimalizace rizik
• Zodpovědnost za plnění firemních cílů v oblasti kvality
• Reporting z oblasti kvality
• Zodpovědnost za náklady spojené s nekvalitou
• Zodpovědnost za definování nápravných opatření
• Spolupráce s vedením společnosti v České republice, s centrálou v Německu a ostatními závody v rámci skupiny MD

Váš profil:

• SŠ/VŠ technického směru
• praxe v automobilovém průmyslu min. 5 let
• aktivní znalost AJ (denní využití), NJ výhodou
• znalost norem v automobilovém průmyslu
• zkušenosti s jednáním se zákazníky a dodavateli
• znalost nástrojů řízení kvality
• zkušenosti s vedením týmu pracovníků
• zkušenost s prováděním interních auditů
• ochota cestovat
• flexibilita, odolnost vůči stresu

Nabízíme:

- zajímavou práci s velkou mírou zodpovědnosti
- motivující mzdové ohodnocení
- služební automobil i pro soukromé využití
- moderní a příjemné pracovní prostředí
- možnost vzdělávání, seberealizace
- pět týdnů dovolené
- zázemí stabilní rozrůstající se společnosti

Společnost
MD ELEKTRONIK spol. s r.o.
Adresa
Dobřanská 629, Chotěšov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Zařazeno: Kvalita a kontrola jakosti, Vrcholový management, Výroba a průmysl, Technický ředitel/manažer, Ředitel/manažer kvality
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

MD ELEKTRONIK spol. s r.o., Martina Hrabačková
+420 377 198 671