Česká stabilní firma specializující se na výrobu řídících systémů a elektroniky pro průmyslovou automatizaci a automatizaci budov rozšiřuje svůj tým a hledá k sobě fajn kolegu na pozici Linux programátor.

Co budete dělat:
- vývoj linuxových aplikací pro nově vyvíjený HW, přičemž cílová platforma je na naší vlastní linuxové distribuci
- analýza zadání a návrh celé nebo dílčí architektury
- samostatná činnost

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
- zkušenost s programováním v linuxu (autotools, make, pkg-config, gcc, bash),
- znalost C++
- programování v multitaskovém prostředí,
- orientace v linuxových distribucích postavených na debianu + základní administrace systému,
- základní znalost ethernetových protokolů, znalost UDP a práce s wiresharkem,

Výhodou bude:
- zkušenost s kódováním pro platformu ARM (s cross- kompilátorem),
- orientace v open-source knihovnách pro práci s multimédii (gstreamer-1.0 a případně ffmpeg),
- znalost skriptovacího jazyka lua a jeho integrace do C/C++,
- frameworky/knihovny: glib, GTK, SFML, gstreamer, freetype2, openGL, boost,
- Znalost dalších jazyků alespoň na pokročilé úrovni

Co Vám můžeme nabídnout:
- perspektivní dlouhodobou spolupráci
- stálý přísun nových projektů a pestrost práce
- zajímavé platové ohodnocení,
- pružná pracovní doba,
- 5 týdnů dovolené,
- 3 sick days,
- stravenky,
- MultiSport karta,
- nápoje na pracovišti
- jazykové kurzy na pracovišti
- možnost dalšího osobního rozvoje

Nástup možný ihned či dohodou.

Zaujala Vás pozice?
Zašlete nám Váš životopis.

Společnost
McROY s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 45 000 – 75 000 Kč / měsíc
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

McROY s.r.o., Dita Černá
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.