Pro úspěšnou IT firmu, zaměřenou na vývoj core systému pro finanční instituce v Evropě, Asii a USA, hledáme Byznys/ IT Analytika, který se nebojí analýzy vysokoobjemových aplikací s velkou přesností.

Co vás čeká

- Komunikace se zákazníkem a s interním vývojovým týmem,
- tvorba business a systémových analýz pro finanční instituci,
- vytváření dokumentů funkční specidikace,
- kontrola navrženého designu,
- vývoj konceptů pro specifické aplikace,
- impact analýzy,
- vytváření systémové dokumentace - architektura, analýzy, design.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

- Zkušenost na obdobné či ekvivalentní pozici (BI/ solution, systémový/ IT analytik, vývojář, product manager) alespoň 3 roky,
- znalost analytických postupů,
- znalost UML,
- zkušenost s CASE nástroji, nejlépe s programem Enterprise Architect,
- základní znalost Oracle databáze, PL/SQL,
- analytické a logické myšlení,
- výborná angličtina,
- ochota cestovat cca 2x za rok přes půlku planety.

Co vám můžeme nabídnout

- Motivační roční finanční bonus,
- multisportka,
- penzijko,
- 5 týdnů dovolené,
- sick days,
- flexibilní pracovní doba,
- výuka AJ,
- stravenky, občerstvení na pracovišti,
- potenciální služební cesty do exotických destinací,
- nezapomenutelné teambuldingy a vánoční večírky.

Společnost
McROY s.r.o.
Adresa
Ostrava
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

McROY s.r.o., Veronika Janů
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.