Nabízíme skvělou pracovní příležitost v oblasti vývoje vlastního produktu určeného pro telekomunikační operátory.

Co vás čeká

- využití agilních metod (SCRUM)
- práce na vlastních produktech pro telekomunikační operátory
- vývoj v modulu "Medio"
- využití SCP a STP technologií

Požadujeme

- praxe z oblasti vývoje aplikací
- znalost programovacího jazyka C#
- Znalost angličtiny na pokročilé úrovni
- analytické myšlení a proaktivní přístup
- výhodou může být znalost komunikačních protokolů (TCP/IP, WCF, REST)

Co vám můžeme nabídnout

- nadstandardní mzdu a roční bonusy
- občasná možnost homeoffice
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na stravování
- relaxační místnost na pracovišti
- kariérní rozvoj, profesní školení
- společenské a sportovní akce
- stabilní společnost s obrovským potenciálem

Společnost
McROY s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Telekomunikace, Programátor, System Engineer, SW architekt
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.