Bavilo by Vás zajišťovat provoz klíčového systému firemního pojištění v OS Linux a AIX?

Umíte komunikovat s prodejci?

Chcete definovat hlavní principy a zásady infrastruktury?

Láká Vás prostředí stabilní mezinárodní firmy na českém finančním trhu?

Pokud ano, čtěte dál!

Co budete dělat?

· Správu serverů provozujících klíčové aplikace pojišťovny. Spolupracovat při testování aplikací.

· Instalovat operační systém a konfigurovat ho tak, aby byl integrovaný do správného prostředí. Zodpovídat za zásady zabezpečení a zálohování systému.

· Řešit incidenty a požadavky na služby, vytvářet a udržovat technickou dokumentaci, podporovat řešení problémů uživatelů.

· Navrhovat a spolupracovat na rozvoji infrastruktury s ohledem na požadavky a potřeby aplikací.

· Společně s architektem infrastruktury budete poskytovat odborné znalosti o operačních systémech Linux OS a aktivit souvisejících se sítí.

· Spolupracovat s auditory bezpečnosti a IT, účastnit se na projektech.

· Spolupracovat také s technickou podporou prodejců při řešení incidentů a plnění požadavků na změny.

Co se Vám bude hodit?

· SŠ technického směru

· Angličtinu na úrovni B1

· Zkušenost na obdobné pozici alespoň 2 roky

· Umíte spravovat operační systém Linux. Žádoucí je znalost RHEL 6+ nebo CentOS 6+. Se znalostí RHEL/CentOS 7.x máte výhodu.

· Satelite Administration, License Management

· Znalost operačních systémů AIX 6.x a 7.x

· Výbornou znalost TCP/IP a síťové infrastruktury

Co dostanete navíc?

· 25 dní dovolené

· 3 sick days

· Multisport karta

· Příspěvek na životní pojištění a penzijní připojištění

· Vyhrazené volno na individuální rozvoj

· Stravenky

Zaujala Vás tato nabídka? Pošlete nám svůj životopis a těšíme se na osobní setkání.

Nástup možný ihned nebo domluvou.

Společnost
McROY s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá), Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 45 000 – 55 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickday, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Správce operačních systémů a sítí
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

McROY s.r.o., Eliška Jelínková
731 610 913