Máte chuť mít pod palcem správu databáze MS SQL?

Baví Vás zefektivňovat provoz MS SQL a OS Windows systémů?

Chcete pracovat ve stabilní mezinárodní společnosti na českém finančním trhu?

Jestli ano, čtěte dál!

Co budete dělat:

· Budete mít na starosti bezchybný chod databází a Windows OS včetně zálohování

· Podílet se na navrhování a vyvíjení systémů a databází

· Řešit incidenty, reagovat na požadavky, vytvářet a spravovat technickou dokumentaci, pomáhat s řešením uživatelských problémů

· Pomáhat při testování aplikací pomocí svých odborných znalostí v oblasti infrastruktury

· Podílet se na řešení incidentů a změn ve spolupráci s prodejním technickým supportem

· Spolupracovat s kolegy mající na starost IT bezpečnost a IT audity

· Poskytovat odborné znalosti o činnostech souvisejících s OS Windows a Citrix ve spolupráci s architektem infrastruktury

Co dostanete navíc:

· 25 dní dovolené

· 3 sick days

· Multisport karta

· Příspěvek na životní pojištění a penzijní připojištění

· Vyhrazené volno na individuální rozvoj

· Stravenky

Požadavky na tuto pozici:

· Technické středoškolské vzdělání

· Anglický jazyk na úrovni B1

· Alespoň 5 let zkušeností na obdobné pozici

· Komplexní znalost správy Windows Server OS

· Perfektní znalost MS SQL serveru

· Dobrou znalost zálohování dat

· Znalost síťových protokolů a služeb (TCP / IP, DNS, DHCP ...)

Zaujala Vás tato nabídka? Pošlete nám svůj životopis a těšíme se na osobní setkání.

Nástup možný ihned nebo dohodou.

Společnost
McROY s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Středně pokročilá), Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 55 000 – 65 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickday, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Správce operačních systémů a sítí, Databázový specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

McROY s.r.o., Eliška Jelínková
731 610 913