Pro našeho klienta, kterým je významná advokátní kancelář, hledáme kandidáta/tku na pozici Asistent/tky do centra Prahy. Na této pracovní pozici využijete znalosti z administrativy a anglického jazyka. Báječná příležitost pro nastartování kariéry, seznámení se s různorodou agendou a možnost pracovat v mezinárodním a moderním prostředí.

Co vás čeká

- administrativní podpora právníků
- příprava dokumentů, jejich následná kontrola a úpravy textů
- plánování schůzek a služebních cest
- příprava psané korespondence a telefonická komunikace
- komunikace s klienty

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

- výbornou znalost českého jazyka
- dobrou znalost anglického jazyka minimálně na středně pokročilé úrovni, nejlépe na pokročilé úrovni
- velmi dobrou znalost práce s MS Office - Word, Excel, PowerPoint
- aktivní a zodpovědný přístup k práci
- dobré komunikační dovednosti, odolnost vůči stresu, flexibilita
- zkušenost alespoň 6 měsíců na podobné administrativní pozici výhodou
- zkušenosti z advokátního prostředí výhodou

Co vám můžeme nabídnout

- 5 týdnů dovolené
- 20 dní sick days
- kvartální bonusy
- stravenky
- kafetérie
- možnost Multisport karty
- vzdělávací kurzy a školení
- lokalita v centru Prahy
- nástup ihned
- zázemí mezinárodní společnosti
- přátelský kolektiv
- firemní akce

Zašlete mi prosím český i anglický životopis, děkuji!

Společnost
McROY s.r.o.
Adresa
Hlavní město Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 28 000 – 30 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickday, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Právní služby, Služby, Administrativní pracovník, Asistentka, Tlumočník/překladatel, Vkládání dat do počítače, Pracovník back office
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná pro absolventy.

McROY s.r.o., Nikola Krajdlová
+420 730 514 112