Hledáme nadšené účetní pro stabilní společnost v Praze!

Popis pozice:

V tuto chvíli hledáme nadšené účetní do stabilní a známé společnosti v Praze - Karlíně. Jsme otevřeni i juniorů i zkušeným účetním - juniory ve všem zaučíme a pomůžeme, seniorům dáme rádi prostor pro realizaci. Nutností je alespoň základní zkušenost z účetnictví a znalost účetních standardů a také znalost anglického jazyka. Pro seniornější role hledáme kandidáty, kteří již mají zkušenost s účetními uzávěrkami a komplexním účetnictvím. Hledáme hlavně kandidáty, kteří mohou nastoupit ihned. Bude se na Vás těšit přátelský tým a fajn vedoucí!

Požadujeme:

- alespoň základní zkušenost s účetními standardy, ideálně i praxe v oboru

- znalost anglického jazyka na úrovni alespoň B2

- týmový duch

- schopnost zvládat úkoly v termínu a pracovat pod tlakem

- ochota učit se novým věcem

Nabízíme:

Stabilní zázemí známé společnosti s dobrou dopravní dostupností, tým přátelských kolegů, možnost rozvíjet se a učit se novým věcem, působivé benefity a sympatické platové ohodnocení.

Společnost
McROY s.r.o.
Adresa
Revoluční 655/1, Praha – Staré Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 25 000 – 40 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Fakturantka, Účetní, Hlavní účetní, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná pro absolventy.