Hledáme zkušeného/zkušenou manažera/manažerku pro lokalitu CZ, který/á bude pravou rukou Supply Chain Directora pro CEE region. Oceníme, pokud jste nejen zkušený/á manažer/ka, ale nedělá Vám problém, věnovat se částečně i operativě, v matrixově řízené struktuře. Pod Vaši kompetenci budou spadat oddělení Nákupu, Plánování a Distribuce.

Vaše náplň:

  • Zodpovědnost za optimání nastavení zásob, jejich analýza
  • Zodpovědnost plánování rozpočtů a investic
  • Správa dodavatelského řetezce, účast v tendrech
  • Částečně účast na implementaci nového ERP (v rámci své role)
  • Vedení 3-4 oddělení v rámci CZ ( nákup, plánování, a distribuce)

Zkušenosti:

  • Praxe na obdobné pozici v distribučním prostředí, min. 5 let
  • Znalost SI&OP procesů a jejich implementace
  • Vyníkající manažerské dovednosti v prostředí matrixové struktury
  • Ochota občasnému cestování v rámci CEE region
  • Velmi dobré znalosti práce v Excelu

Nabízíme:

  • Práci pro skupinu, která je v Evropě jedničkou na trhu
  • Klíčovou role v období celoevropské transformace procesů
  • Komunikace napříč entitami (využití AJ)
  • Balíček benefitů (5 týdnů dovolené, vzdělávání...)
  • Služební automobil

Klíčová slova:

Supply chain, distribution, SI&OP, ERP, logistika, management, Inventory, purchase, stock, Supply chain, distribution, SI&OP, ERP, logistika, management, Inventory, purchase, stock

Společnost
mBlue Czech, s.r.o.
Adresa
Hlavní město Praha
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá), Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 75 000 – 130 000 Kč / měsíc
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Dovolená 5 týdnů, Manažerský motivační program, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Nákup, Vrcholový management, Logistik, Ředitel/manažer logistiky, Supply Chain Specialist
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura