Máte zkušenosti s projekty z developerského prostředí? Chcete pracovat pro společnost, která patří mezi jedničky na trhu? Pak mi pošlete Váš životopis! Pro našeho klienta, úspěšnou developerskou společnost hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici Ředitel developmentu.

Co Vás čeká?

  • Organizace, koordinace a řízení členů střediska Development
  • Ve spolupráci s týmem vybírání externích subdodavatelů (architekt, inženýrské organizace, dodavatelé stavebních prací, ostatní dodavatelé odborných služeb) a podílení se na jejich řízení.
  • Spolupráce s ostatními členy managementu
  • Odpovědnost za rozpočet střediska Development
  • Kontrola postupu výstavby z hlediska dodržení stanoveného záměru, časového harmonogramu, kvalitativního a finančního plnění
  • Vedení přejímacího řízení dokončeného Projektu od stavebního dodavatele a zajištění jeho kolaudace

Co od Vás požadujeme?

  • Praxi více jak 10 let u developerské společnosti
  • Prokazatelné výsledky (dokončené, rozpracované projekty) v oboru rezidenční výstavby
  • Organizační a komunikační schopnosti
  • Znalost stavebního zákona a legislativy související s povolováním a realizací staveb
  • Znalost technických řešení v oblasti rezidenční výstavby, schopnost identifikovat a navrhovat efektivní technická řešení v rámci návrhu stavby, projektování a realizace
  • Orientace na trhu s dodavateli v oblasti rezidenční výstavby

Co Vám nabízíme?

  • Přátelskou atmosféru a neformální prostředí
  • Kvartální a roční bonusy
  • Teambuildingové akce
  • Stylové kanceláře na lukrativní adrese
  • Širokou škálu benefitů (Telefon, Příspěvky na stravování, životní/penzijní pojištění a příspěvek na sport, vzdělávací kurzy, denně čerstvé ovoce, výborná káva apod.)

Společnost
mBlue Czech, s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: Stavebnictví a reality, Vrcholový management
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

mBlue Czech, s.r.o., Aneta Kostihová
778 970 333