mBank je už od vstupu na CZ/SK trh v roce 2007 synonymem pro MOBILITU a INOVACI v bankovnictví. Naší misí je přicházet s novinkami v produktech i nástrojích, které podporují nezávislost a finanční odpovědnost. Díky jednoduchosti a srozumitelnosti roste důvěra (nejen) našich klientů. Život je neustále v pohybu a my s ním!
mBank je také hrdým zaměstnavatelem skvělých a talentovaných mPeople - už jsou nás přes čtyři stovky! Vytváříme prostředí, kde je radost pracovat, firemní kultura mBank je naším největším benefitem.

Zákaznický servis - start kariéry v bance - ČJ nebo SJ

Sníš o profesní dráze v bance? Ale brzdí Tě obava nebo zamítavé postoje kvůli vzdělání nebo nedostatečné praxi? Nabízíme skvělou příležitost poznat, jak moderní banka funguje a stát se profíkem, a to přímo na centrále. Lidem s chutí a potenciálem vytváříme prostor pro další rozvoj.

Jak na to?

Pošli nám o sobě pár informací v CV a kratičkém motivačním vzkazu. Rádi zavoláme a ještě raději se s Tebou potkáme v našich prostorách v kancelářském komplexu Futurama hned u metra "B" Invalidovna.

O čem spolu budeme mluvit?

  • o mBance zevnitř i navenek

Jsme tým, který funguje v duchu hodnot spolupráce a podpory, stavíme na jednoduchosti, empatii a mobilitě. Naše služby jsou založené na technologiích a aplikacích, které umožňují lidem snadnou a okamžitou dostupnost produktů i financí. Naši klienti jsou zvyklí řešit své potřeby "on-line", šetří tak čas a energii, které by museli vynaložit k návštěvě pobočky.

  • o vzdělání, zkušenostech a hlavně Tvých plánech a očekávání

Pro nás je podstatná maturita, komunikační dovednosti, vidět smysl v porozumění a pomoci klientovi, profesionalita, běžná uživatelská úroveň práce s PC a dobrá nálada (bez té se to neobejde).

Kolegové se slovenštinou jsou vítáni :)

  • o pracovní příležitosti

na pozici servisního bankéře, který prostřednictvím telefonu, emailu a sociálních sítí řeší aktuální požadavky klienta a vč. aktivních operací v bankovních systémech.

  • o důkladném zaškolení v začátcích spolupráce

které zahrnuje prezenční školení, praktický trénink a postupnou adaptaci na samostatnou práci s podporou supervizora, trenérů a zkušenějších kolegů.

  • o přidané hodnotě pro naše "mPeople"

vedle jistoty pracovní smlouvy také o benefitech (vždy je fajn mít něco navíc), otevřené firemní kultuře a mezinárodním prostředí, časové flexibilitě, kariérním rozvoji a zdravém životním stylu zaměstnanců - projektu, který jsme rozjeli a do nějž se může zapojit každý, kdo má chuť.

Od kdy spolu můžeme začít?

Ideálně od 1.10., ale na ty nejlepší si rádi počkáme :)


Informace o pozici

Společnost
mBank
Adresa
Sokolovská 668/136d, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá) nebo Slovenština (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Zdravotní volno/sickday, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Možnost studijního volna, Profesní/osobní kouč
Zařazeno: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Zákaznický servis, Pracovník call centra, Bankovní poradce, Pracovník reklamačního oddělení
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná pro absolventy.

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.