Tajemnice Fakulty sportovních studií Masarykovy univerzity vypisuje výběrové řízení na místo:

Vedoucí technicko-provozního oddělení

Co bude Vaše náplň práce:

  • komplexní řízení technicko-provozního oddělení,
  • správa fakultních budov a majetku a zajišťování jejich provozuschopnosti,
  • příprava, zajištění a koordinace údržby a oprav budov a zařízení,
  • koncepční činnost v oblasti efektivního provozování budov a zařízení,
  • kalkulace a analýzy provozní hospodárnosti, příprava podkladů pro rozpočet,
  • zajištění provozu poslucháren, tělocvičen a zázemí pro výuku a výzkum,
  • zabezpečení pronájmů sportovišť,
  • zabezpečení skladu sportovního vybavení a inventarizace majetku na svěřeném úseku,
  • tvorba a aktualizace provozních řádů budov,
  • garance zákonných prohlídek a revizí v objektech fakulty,
  • zajištění agendy BOZP a PO.

Jaká je naše představa o vhodném kandidátovi:

  • min. střední odborné vzdělání technického směru,
  • praxe v oblasti správy a provozu budov alespoň 3 roky,
  • znalost provozní problematiky budov, technologií a systémů budov,
  • orientace v související legislativě,
  • práce s PC na pokročilé úrovni (MS Office),
  • výborné organizační a komunikační dovednosti,
  • schopnost vedení týmu,
  • angličtina na komunikativní úrovni (B1),
  • samostatnost a proaktivita, osobnostní stabilita,
  • pečlivý a zodpovědný přístup k práci.

Oceníme:

  • zkušenosti s provozem sportovních zařízení,
  • zkušenosti s informačními systémy MU.

Co nabízíme:

  • hlavní pracovní poměr – úvazek 40 hodin/týden,
  • stabilitu a prestiž Masarykovy univerzity,
  • zaměstnanecké benefity (6 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní pojištění, stravenky aj.),
  • další vzdělávání a rozvoj (odborná školení, jazykový kurz),
  • flexibilní pracovní dobu,
  • přátelský kolektiv,
  • místo výkonu práce Brno,
  • nástup leden 2021, případně dle dohody.

Strukturovaný životopis, motivační dopis a stručnou koncepci rozvoje činnosti oddělení (max. 1 strana A4) zasílejte do 6.12.2020 formou e-přihlášky (odkaz: https://www.muni.cz/o-univerzite/kariera-na-mu/volna-mista/59514).

Společnost
Masarykova univerzita
Adresa
Kamenice 753/5, Brno – Bohunice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá), Čeština (Výborná)
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Dovolená více než 5 týdnů, Účast na zahraničních konferencích
Zařazeno: Stavebnictví a reality, Technika a vývoj, Facility Manager, Technický ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Masarykova univerzita, Ivana Klašková
549 492 003