Marvinpac CZ, s.r.o.

Skupina Marvinpac, jejíž základy byly položeny v roce 1999, patří mezi hlavní evropské hráče v poskytování komplexních služeb v oblasti vývoje a výroby obalů a jejich následného plnění výrobky, zejména z odvětví potravin a kosmetiky. V daných odvětvích pracujeme každý den se společnostmi, pro které jejich značka představuje ten nejcennější majetek (např. Nespresso nebo Sephora). Pomáháme neustále inovovat a rozvíjet jejich produktovou řadu a tím udržovat náskok před konkurencí.

Jak se nám daří?

zabalených výrobků ročně
zaměstnanců v Čechách/v celém holdingu
pobočky - v Říčanech, Švýcarsku, Francii a Itálii

Proč k nám?

V Marvinpacu jsme jeden velký přátelský kolektiv s neformálními vztahy napříč firmou. Všichni zde mají možnost profesního rozvoje, možnost rozhodování a ovlivnění celého procesu. I přesto, že už nepatříme k malým firmám, zachováváme si rodinnou a velmi přátelskou atmosféru, všechna oddělení, včetně výroby a skladu, jsou na jednom místě, což je výhoda v celkové komunikaci a rychlosti získaných informací.

V roce 2017 byla společnost velmi úspěšná v implementaci výroby kosmetiky, a to především díky svým zaměstnancům. Firma přijala mnoho nováčků, semkli jsme se, zaučili ostatní a zvládli to.

Dobu covidovou jsme ustáli se ctí a s nárůstem objemu práce, obchodních partnerů i zaměstnanců.

V roce 2021 jsme prošli organizačními změnami a nyní více spolupracujeme napříč všemi pobočkami. Máme jednoho CEO a Viceprezidenty pro jednotlivé oblasti.

A jestli ještě pořád nevíte, proč k nám, tak i proto, že se u nás stále něco děje, něco se vyvíjí a zlepšuje, výsledky a úspěchy jsou viditelné a hmatatelné!

Čím si Tě získáme?

Velice dobrými vztahy

Velice dobrými vztahy

Hodně dbáme na to, aby se nám tu spolu hezky fungovalo. Věříme, že loajalitu si nezískáme nepřátelským prostředím, ale naopak důvěrou a tolerancí. Flexibilita je rovněž naší silnou stránkou. Ať už jsi maminka samoživitelka nebo mladý člověk s potřebou větší volnosti, tady si přijdeš na své.

Stabilitou/prosperitou

Stabilitou/prosperitou

Zvlášť v době pandemie jsme si jen potvrdili, že je naše zaměření perspektivní a přežije i nějaké ty vlny. Naopak, roky 2020 a 2021 pro nás byly zatím ty nejúspěšnější a nadále rosteme.

Příjemným prostředím

Příjemným prostředím

Přestože jsme výrobní firma, snažíme se, aby tomu naše kancelářské prostory úplně neodpovídaly. O Vánocích tu tak najdeš ozdobený stromeček, na jaře zase tulipány a na podzim třeba sušené květy. Samozřejmostí jsou zrekonstruované šatny, kuchyňky a zázemí pro výrobní zaměstnance.

Benefity

Týden dovolené navíc pro všechny zaměstnance

Pauza 40 minut pro oblast výroby

30 minut na oběd + 10 minut placené přestávky navíc

Odměny za věrnost pro všechny zaměstnance

Možnost profesního růstu

Stravenkový paušál

příspěvek na stravování 77,- Kč za každý odpracovaný den

Mobilní telefon a notebook

pro zaměstnance na vedoucích a administrativních pozicích

Svozová doprava

zdarma z Prahy Roztyl, Říčan i Benešova

Odměny za doporučení nových kolegů

Možnost získat odměnu 6.000,- až 20.000,-Kč

Multisport Benefit

Měsíční příspěvek od zaměstnavatele 340,-, takže jen za 350,- měsíčně

Video

Koho hledáme?

Do 2 týdnů dostanete odpověďDo 2 týdnů dostanete odpověď
6. února
Možnost občasné práce z domova
  Marvinpac CZ, s.r.o.
Adresa  Říčany – Jažlovice
6. února

S kým budete pracovat?

Jan Pokorný – foto
Jan Pokorný
IT

Na Marvinpac se mi líbí, že rychle roste a rozvíjejí se. Pro řešení požadavků zákazníků investujeme do nejmodernějších technologií, jak v oblasti SW, tak i HW (např. SAP S/4 HANA, cloudová řešení, atd.). Denně tak máme příležitost se osobně rozvíjet a růst společně s firmou.

Dagmar Štěpánková – foto
Dagmar Štěpánková
Obchod

V Marvinpac se mi líbí možnost kariérního růstu, já jsem toho důkazem: "z recepce až do obchodu"... Líbí se mi, že firma roste a my čelíme stále novým výzvám. Každý ve firmě má možnost prosadit svůj názor na zlepšení jakéhokoli procesu i z nižší pozice. Názorům a námětům ostatních na zlepšení chodu firmy je zde vedení otevřené. Máme relativně mladý kolektiv, kde panuje přátelská atmosféra.

Jana Svobodová – foto
Jana Svobodová
Operátor výroby

Ahoj, jmenuji se Jana a v Marvinpac pracuji osm let. Vystudovala jsem ekonomku a pracovala jako finanční kontrolorka do mateřské. Pak jsem se ale rozhodla zvolnit. Chtěla jsem se věnovat rodině a chodit domů z práce s čistou hlavou. V Marvinpacu jsem začínala jako brigádnice. Firma mi poskytla stabilní zaměstnání, a tak jsem se rozhodla stát se kmenovým zaměstnancem. Mám volné víkendy i svátky, které můžu trávit s dětmi. V dnešní složité době si o to více cením pravidelné mzdy.

Průběh výběrového řízení

1

Nejdřív nám dej o sobě vědět :-)

Nejlépe uděláš, když nám pošleš svůj aktuální životopis.

2

Kontaktuje Tě Bára nebo Jiřka, naše hvězdné personální duo :-)

V případě, že se hlásíš do výroby, domluvíme si osobní schůzku. Jestliže máš zájem o pozici v administrativě, krátce si popovídáme po telefonu a následně Ti pošleme tzv. osobnostní test (není třeba se bát, pro vyplnění testu stačí stabilní připojení a zhruba 35 minut Tvého času)

3

Čeká Tě osobní schůzka s personalistkou

Ať už se hlásíš do výroby nebo do administrativy, schůzka s jednou z našich personalistek Tě nemine. V případě výrobních pozic se podíváš do provozu, abys měl/a konkrétní představu o tom, jak bude Tvá práce vypadat. Hlásíš-li se do kanceláře, absolvuješ první kolo v jedné z našich zasedaček (samozřejmě Ti nabídneme kávu, nebo čaj :-)

4

Co když si sedneme?

V případě zaměstnání ve výrobě dostaneš instrukce k nástupu a tím je vlastně hotovo. Kandidáty do administrativy nebo vedoucí zaměstnance výroby čeká druhé kolo s potenciálním nadřízeným a pokud si "sednete", čeká Tě nabídka. Zbytek už je jen na Tobě :)

Kde nás najdete?

Zaujali jsme vás? Podívejte se, koho hledáme.