Marvinpac CZ, s.r.o.

Skupina Marvinpac, jejíž základy byly položeny v roce 1999, patří mezi hlavní evropské hráče v poskytování komplexních služeb v oblasti vývoje a výroby obalů a jejich následného plnění výrobky, zejména z odvětví potravin a kosmetiky. V daných odvětvích pracujeme každý den se společnostmi, pro které jejich značka představuje ten nejcennější majetek (např. Nespresso nebo Sephora). Pomáháme neustále inovovat a rozvíjet jejich produktovou řadu a tím udržovat náskok před konkurencí.

Jak se nám daří?

zabalených výrobků ročně
zaměstnanců
výrobní střediska - v Říčanech a ve Švýčarsku

Proč k nám?

V Marvinpacu jsme jeden velký přátelský kolektiv s neformálními vztahy napříč firmou. Všichni zde mají možnost profesního rozvoje, možnost rozhodování a ovlivnění celého procesu. I přesto, že už nepatříme k malým firmám, zachováváme rodinnou a velmi přátelskou atmosféru, všechna oddělení, včetně výroby a skladu, jsou na jednom místě, což je výhoda v celkové komunikaci a rychlosti získaných informací.

V roce 2017 byla společnost velmi úspěšná v implementaci výroby kosmetiky a to především díky svým zaměstnancům. Firma přijala mnoho nováčků, semkli jsme se, zaučili ostatní a zvládli to.

A jestli ještě pořád nevíte, proč k nám, tak i proto, že se u nás stále něco děje, něco se vyvíjí a zlepšuje, výsledky a úspěchy jsou viditelné a hmatatelné!


Video

Koho hledáme?

Do 2 týdnů dostanete odpověďDo 2 týdnů dostanete odpověď

QHSE Specialist - superhero wanted :)

Marvinpac CZ, s.r.o.
Adresa Říčany – Jažlovice
Datum vystavení15. ledna

Specialista/ka kvality - hledáme superhrdiny/ky :)

Marvinpac CZ, s.r.o.
Adresa Říčany – Jažlovice
Datum vystavení14. ledna

Koordinátor SAP - Jsi mistr/yně pečlivosti?

Marvinpac CZ, s.r.o.
Adresa Říčany – Jažlovice
Datum vystavení13. ledna

S kým budete pracovat?

Jan Pokorný – foto
Jan Pokorný
IT

Na Marvinpac se mi líbí, že rychle roste a rozvíjejí se. Pro řešení požadavků zákazníků investujeme do nejmodernějších technologií, jak v oblasti SW, tak i HW (např. SAP S/4 HANA, cloudová řešení, atd.). Denně tak máme příležitost pro osobní rozvoj a růst tak společně s firmou.

Dagmar Štěpánková – foto
Dagmar Štěpánková
Obchod

V Marvinpac se mi líbí možnost kariérního růstu, já jsem toho důkazem: "z recepce až do obchodu"... Líbí se mi, že firma roste a my čelíme stále novým výzvám. Každý ve firmě má možnost prosadit svůj názor na zlepšení jakéhokoli procesu i z nižší pozice. Názorům a námětům ostatních na zlepšení chodu firmy je zde vedení otevřené. Máme relativně mladý kolektiv, kde panuje přátelská atmosféra.

Kde nás najdete?

Zaujali jsme vás? Podívejte se, koho hledáme.