Marimex CZ s.r.o., významná společnost evropských parametrů dodávající již více jak 25 let po celé Evropě bazénové výrobky, trampolíny a infrasauny pro domácí použití. Nabízíme práci v mladém kolektivu orientovaném na prodej rodinám s dětmi.

Projektový manažer a Business Analytik

Cílem pozice je zastřešení- koordinace a zdárné doručování všech projektů společnosti (IT i NON IT).

Jedná se o klíčové projekty jako investiční projekty pro domácí a zahraniční trhy, dále o program koordinace procesů společnosti, program přechodu na nový ERP, program transformace společnosti a další projekty zahrnující řízení multifunkčního týmu a monitorování zdrojů a termínů

Náplň práce

  • Příprava a aktualizace Projektového plánu
  • Zajištění analýzy projektu z pohledu času, lidských a finančních zdrojů a očekávaných přínosů
  • Vytvoření, aktualizování a vedení projektů v SW na Projektové Řízení (jako MS PM apod.)
  • Samostatné vedení projektů a projektového týmu
  • Znalost praktik Projektového řízení v IT a NON IT projektech
  • Tvorba reportů a presentování nejužšímu vedení společnosti
  • Řízení procesu změny plynoucí z dokončeného projektu

Požadovaná praxe a vzdělání

  • Praxe v Projektovém Řízení v např. MS PM v rozsahu viz. výše uvedené povinnosti alespoň 3 let
  • Praxe ve vedení projektů v logistice, obchodu a implementaci nových firemních systémů
  • Praxe s vedením projektů v MS PM či podobném SW podmínkou
  • Praxe v analýze firemních procesů a tvorbě Procesních Map velkou výhodou
  • Zkušenosti s řízením a implementací změn ve společnosti

Nabízíme

  • práci na hlavní pracovní poměr
  • stabilní a perspektivní zaměstnání v silné české společnosti
  • zajímavé ohodnocení
  • stravenky ve výši Kč 105,-
  • trvalý pracovní rozvoj a možnost růst
  • 5 týdnů dovolené
  • program firemního vzdělávání
  • přátelská rodinná atmosféra
  • zaměstnanecké slevy na zboží
  • výhodná nabídka speciálních tarifů u mobilního operátora i pro členy rodiny
  • firemní akce

V případě, že Vás nekontaktujeme do 2 týdnů od zaslání podkladů, dali jsme přednost jiným uchazečům. Věříme, že to pochopíte.

Zasláním svého životopisu souhlasíte se zpracováním a uchováním veškerých osobních údajů v něm uvedených v souladu se zákonem č.101/2000 Sb. v platném znění.

Společnost
MARIMEX CZ, s.r.o.
Adresa
Libušská 221/264a, Praha – Libuš
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce, Dovolená více než 5 týdnů
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Nákup, Prodej a obchod, Project Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

MARIMEX CZ, s.r.o., Jiřina Slánská