Co Vás čeká

- péče o stávající produkty - onkologie
- příprava a implementace marketingové strategie
- komunikace s KOLs
- tvorba propagačních materiálů
- účast na seminářích a kongresech v rámci ČR i zahraničí
- spolupráce s obchodním týmem včetně školení

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

- VŠ vzdělání
- zkušenost na obchodní/ marketingové pozici v generické farmaceutické společnost
- zkušenost s onkologií
- výborná znalost češtiny
- velmi dobrou znalost angličtiny
- MS Office
- týmového ducha, analytické myšlení
- skvělé prezentační a komunikační dovednosti

Co Vám můžeme nabídnout

- pravidelné školení na míru
- telefon, notebook
- karierní růst
- přátelský a otevřený kolektiv
- zázemí silné společnosti s významným brandem

Společnost
Manuvia Expert Recruitment
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 70 000 – 100 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Marketing, Farmacie, Brand manager, Product Manager, Project Manager, Farmaceutický reprezentant, Product Specialist, Category Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Manuvia Expert Recruitment, Gabriela Potůčková
703 144 342