Pro renomovanou mezinárodní výrobní společnost hledáme zkušeného odborníka v oblasti podnikových financí na pozici

Finanční Controller

Náplň práce:

  • možnost věnovat se (v rámci zastupitelnosti) kompletní agendě controllingu v malém conntrollingovém týmu výrobního závodu, zejména finanční a výrobní controlling, měsíční závěrka atd.
  • reporting manažerovi controllingu
  • spolupráce napříč firmou a se zahraniční centrálou

Požadavky:

  • několikaleté praktické zkušenosti na pozici controllera nebo na seniorní pozici v účetnictví s přesahem do controllingových činností
  • znalost AJ (min. mírně pokročilá s perspektivnou na další zlepšování)
  • VŠ vzdělání ekonomického směru nebo SŠ s praxí nahrazující vysokoškolské studium
  • velmi dobrá znalost práce s ERP systémy
  • ŘP. sk B (pro ojedinělé krátké pracovní cesty)
  • pečlivost, samostatnost

Nabízíme:

  • pestrou pracovní náplň a možnost zaškolení do oblastí, se kterými se uchazeč setkal jen okrajově
  • stabilní zaměstnání u perspektivní mezinárodní společnosti
  • finanční ohodnocení dle dosavadních zkušeností
  • bohatý balíček firemních benefitů vč. dovolené navíc

Společnost
Manuvia Expert Recruitment
Adresa
okres Praha-východ
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 40 000 – 60 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Ekonom, Financial Controller, Hlavní účetní, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Manuvia Expert Recruitment, Jiřina Turková