Do mezinárodní automotive společnosti hledám zkušeného a osobnostně vyzrálého kanidáta na pozici Produktový manažer pro trhy EMEA.
Společnost se zabývá výrobou upevňovací techniky, svorek, konektorů.
Pokud máte praxi na na této pozici v průmyslovém prostředí, mluvíte plynule anglicky a výborně komunikujete, ozvěte se.

Detailní popis pozice

- optimalizace produktového portfolia
- strategické plánování
- analýzy trhu
- inovace produktů, realizace, řízení certifikací
- podpora při vývoji marketingových konceptů
- produktová školení
- účast na výstavách a komunikace se zákazníky

Požadujeme

- VŠ vzdělání z průmyslového inženýrství
- delší praxe na pozici Produktový manažer
- zkušenost s řízením projektů
- výborné komunikační dovednsoti
- AJ - pokročilý
- analytické a organizační dovednosti

Nabízíme

- osobností rozvoj
- vysokou nezávislost
- roční bonusy
- stravování
- 5 týdnů dovolené
- mnoho dalších benfitů

Prosím zasílejte CV jak v českém tak i v anglickém jazyce

Společnost
Manuvia Expert Recruitment
Adresa
Pohořelice
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Zařazeno: Strojírenství, Vrcholový management, Výroba a průmysl, Marketingový ředitel/manažer, Výrobní ředitel/manažer, Průmyslový designer, Technolog výroby, Technický ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.