Jsme předními poskytovateli prezentační a audiovizuální techniky a do našeho týmu rádi přijmeme zkušeného a šikovného PRODUKTOVÉHO MANAŽERA- AUDIOVIZUÁLNÍ TECHNIKA.

Detailní popis pozice
• Řízení a rozvoj svěřeného portfolia produktů- Unified Communication & Collaboration (UC&C),
• Analýza trhu a konkurence,
• Tvorba prodejní a marketingové strategie produktů,
• Monitoring trendů v oboru, testování novinek a rozhodování o jejich zařazení do produktového portfolia,
• Komunikace a budování vztahů s dodavateli,
• Podpora obchodníků u jednání se zákazníky (prezentace a konzultace),
• Podpora dalších interních týmů (projekce, technická oddělení, …),
• Příprava a realizace produktových školení,
• Zodpovědnost za nastavení interních procesů pro jednotlivé produkty.

Požadujeme
• Min. SŠ vzdělání technického směru
• Praxi min 2.roky v oboru UC&C nebo na obdobné pozici v technologické firmě,
• Dobrou orientaci v telekomunikačních, IT a AV technologiích,
• Praktické zkušenosti s videokonferenčními systémy a IP telefonií (Cisco, Polycom, Skype for Business),
• Znalost anglického jazyka na úrovni B2,
• Schopnost veřejně vystupovat (školit a prezentovat),
• Velkou míru samostatnosti,
• ŘP sk. B.

Nabízíme
• Práci v každodenním kontaktu s nejnovějšími technologiemi v oblasti AVIT,
• Motivační finanční ohodnocení zohledňující individuální výkon,
• Velký prostor pro samostatnou práci v rámci úspěšného týmu,
• Pravidelné vzdělávání, další možnosti osobního i profesního rozvoje,
• Home office,
• 5 týdnů volna,
• Sick day,
• Příspěvek na pojištění,
• Příspěvek na Multisport kartu,
• Stravenky.

Společnost
Manuvia Expert Recruitment
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na vzdělání, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: Média, reklama a PR, Prodej a obchod
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Manuvia Expert Recruitment, Jaroslav Petřík