Aktuálně hledáme vhodné uchazeče na pozici Category Specialist s anglickým / italským jazykem do mezinárodní společnosti se sídlem na Praze 7.

Co Vás čeká

- zpracování zakázek zákazníků a řízení zákaznických projektů
- udržení vztahu mezi zákazníky a dodavateli
- implementovat nákupní a smluvní procesy
- vypracování strategie pro uzavírání smluv s klienty
- výběr dodavatelů formou výběrových řízení, aktivní vyjednávání smluv
- odpovědnost za proces správy smluv všech komodit
- možnost vedení náročných, mezinárodních projektů

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

- minimálně 3 roky praxe v procesech nákupu
- znalost anglického nebo italského jazyka na pokročilé úrovni
- zkušenosti s vedením projektů
- schopnost zpracovávat velké množství dat
- pokročilá znalost MS Office
- zkušenosti s online sourcingovými platformami (jako např. Ariba) výhodou
- analytické myšlení
- ochota cestovat

Co Vám můžeme nabídnout

- 5 týdnů dovolené
- stravenky
- možnost využítí home office
- mezinárodní prostředí, každodenní využití jazyků
- moderní kancelář na Praze 7
- teambuildingové aktivity

Společnost
Manuvia Expert Recruitment
Adresa
Hlavní město Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá) nebo Italština (Pokročilá)
Plat
Plat: 60 000 – 70 000 Kč / měsíc
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: Nákup, Prodej a obchod, Nákupčí, Project Manager, Category Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Manuvia Expert Recruitment, Nikola Krajdlová
+420 730 514 112