Reporting, kontrola nákladů, forecast, příprava rozpočtu, finanční audity... Jestli ještě čtete a stále jste se neztratili, dejte nám šanci představit Vás klientovi - rostoucí automotive zahraniční společnosti!

Detailní popis pozice

- denní, měsíční a čtvrtletní reporting odchylek
- kontrola nákladů jednotlivých středisek a jejich reporting
- měsíční forecast
- spolupráce na ročním budgetu
- plánování casch flow
- kalkulace
- spolupráce při přípravě rozpočtu
- spolupráce s finančními auditory

Požadujeme

- VŠ/SŠ ekonomického směru
- praxi na dané pozici v mezinárodní výrobní společnosti
- znalost AJ na komunikativní úrovni
- znalost SAP výhodou
- zájem učit se novým věcem

Nabízíme

- zajímavé platové ohodnocení
- možnost dalšího vzdělávání (jazykové kurzy, odborné kurzy)
- 20 dní dovolené a až 5 dní osobního volna navíc
- dotované stravné
- další firemní benefity po zkušební době

Společnost
Manuvia Expert Recruitment
Adresa
Louny
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Bankovnictví a finanční služby, Auditor, Ekonom, Financial Controller, Finanční analytik, Finanční ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.