Pro významnou výrobní společnost hledáme kandidáty na pozici Junior Controllera. Pokud umíte anglicky a chcete se vzdělávat v oboru, rádi Vám nabídneme příjemné prostředí, poutavé benefity a přátelský tým.

Co Vás čeká

Pro našeho významného klienta v oblasti controllingu hledáme juniorní kandidáty/ tky s velmi dobrým anglickým jazykem. Nebudete pouze další položkou pro naše mzdové oddělení, ale opravdovým partnerem našemu managementu a finančním týmům. Budeme na Vás spoléhat i co se týče budgetu a forecastu a samozřejmě s Vámi budeme počítat při měsíčních a ročních uzávěrkách.

Vaším úkolem bude také sledování rozvahy a výsledovky a pravidelně kontrolovat interní dění ve firmě. Do toho bude mimo jiné spadat reporting ohledně produkce, naskladněného materiálu, inventur.

Samozřejmě oceníme i pomoc s interním auditem a doufáme, že budete průběžně kontrolovat i naše cost centra.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

- relevantní zkušenost v oblasti controllingu, reportingu a účetních principů
- zkušenost z výrobní společnosti je výhodou
- znalost ERP systémů (Oracle, Noetix, atd...)
- SŠ/ VŠ vzdělání (ekonomie)
- plynulý anglický jazyk
- dobrá znalost MS Excelu
- řidičský průkaz
- hledáme hlavně sympatického, ale také zodpovědného a pracovitého člověka, zaměřeného na detail

Co Vám můžeme nabídnout

- možnost seberealizace
- příjemné pracovní zázemí
- 5 týdnů dovolené
- stravenky
- roční bonusy
- příspěvek na penzijní připojištění
- příspěvek na dopravu
- firemní akce

Společnost
Manuvia Expert Recruitment
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 35 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na vzdělání, Firemní akce
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Ekonom, Fakturantka, Financial Controller, Účetní, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Manuvia Expert Recruitment, Gabriela Potůčková
703 144 342