Posilujeme tým a hledáme servisní techniky zabezpečovacích systémů !

náplň práce:
- servisní zásahy u zákazníka
- oprava, montáže a instalace elektronických systémů
- výjezdy (v rámci kraje, denní dojezdnost)
- komunikace se zákazníkem (práce v kanceláři v minimální míře)

Požadujeme:
- SŠ elektrotechnického směru, případně vyučení
- znalost EZS, EPS, CCTV, ACS
- vyhláška č. 50/1978 (min. § 6)
- praxe v oboru servis a montáž bezpečnostních systémů podmínkou
- aktivní řidič
- trestní bezúhonnost
- časovou flexibilitu

Nabízíme:
- 5 týdnů dovolené
- stravenky v hodnotě 100 Kč
- firemní akce pro zaměstnance
- karta Multisport, pojištění odpovědnosti aj.
- účast na školeních a odborných seminářích
- služební vozidlo, NTB, telefon

Společnost
Manuvia Expert Recruitment
Adresa
Plzeň
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Plat
Plat: 35 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, IS/IT: Správa systémů a HW, Telekomunikace, Elektromontér, Elektromechanik, Elektrotechnik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Manuvia Expert Recruitment, Lenka Valná
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.