Do našeho sympatického týmu profesionálních poradců hledáme daňové specialisty a specialistky, spíše juniorní, hlavně s chutí k práci a s touhou učit se nové věci! Rádi Vám nabídneme samostatnou a zajímavou práci, spoustu benefitů nebo kurzy pro daňové poradce plně hrazené firmou!

Detailní popis pozice

Hledáme kolegy a kolegyně, kteří/ré nám pomohou v rámci poskytování daňových služeb pro naše klienty nejen z různých oblastí.

Budete na každodenní bázi poskytovat daňové konzultace a i s písemnými stanovisky a stejně tak přiznání k DPH na měsíční bázi. U právnických osob budete dělat propočty předpokladu daně z příjmu a budete nám pomáhat sestavovat roční přiznání k dani z příjmů. Do Vaší práce bude také spadat kontrola daňových vstupních cen a opisů majetku (hmotný i nehmotný) nebo přiznání k dani z nemovitých věcí.

Krom výše popsaného se můžete těšit i na přípravu podání k ostatním daním, jako je DPFO, silniční daň nebo srážková daň nebo komunikace s úřady a s týmy v rámci společnosti.

Požadujeme

- potřebujeme vysokoškolské vzdělání, abyste znali daňovou problematiku teoreticky, ale také v praxi
- měli byste mít alespoň 1-2roky praxe
- důležitá je pro nás také znalost sady MS Office, aplikace EPO nebo ASPI
- preferujeme kandidáty, kteří mají alespoň základní znalost legislativy v rámci daní, účetnictví nebo obchodního práva
- na této pozici není třeba využití anglického jazyka, ale potřebujeme ČJ na úrovni rodilého mluvčího

Nabízíme

- 25 dní dovolené
- 3 sick days
- kafeterie
- zvýhodněné bankovní produkty
- firemní akce
- zaučení na pozici
- zajímavou a rozmanitou náplň práce
- školení a další odborný rozvoj
- práci v týmu
- skvělá dopravní dostupnost v centru Prahy

Společnost
Manuvia Expert Recruitment
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 40 000 – 45 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Daňový poradce/specialista, Odborný asistent, Finanční účetní, Metodik, Finanční specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Trainee programy, pozice je vhodná i pro absolventy.

Manuvia Expert Recruitment, Karolína Pondělíčková