Jste zdatní v technických výkresech a baví Vás svět automotive?

Pokud k tomu mluvíte německy a ovládáte Catii nebo NX, pak je tu příležitost právě pro Vás…

Co by bylo Vaším úkolem:

  • Koordinovat práci kresličů v oblasti vývoje v automotive
  • Zodpovídat za tvorbu a správu výrobní a technické dokumentace z 3D dat
  • Vést změnová řízení v dokumentaci v termínech a požadované kvalitě
  • Analyzovat jednotlivé komponenty vozidel
  • Úzce spolupracovat s vývojovým oddělením, být hlavním komunikátorem

Co očekáváme od Vás:

  • Vzdělání technického směru
  • Němčinu na úrovni profesní komunikace podmínkou (denní báze)
  • Znalost Catia/ Siemens NX
  • Zkušenost s vedením projektů/ malého týmu
  • Orientaci v problematice technických výkresů

Co Vám nabídneme:

  • Práci ve stabilní a prosperující společnosti
  • Zajímavou práci v oblasti automotive vývoje
  • Vysokou míru samostatnosti a seberealizaci
  • Flexibilní pracovní dobu
  • 13. plat
  • 5 týdnů dovolené, příspěvky na stravování a penzijní připojištění, Multisport karta
  • Jazykové kurzy a odborné vzdělávání
  • Další firemní slevy a benefity
  • A v neposlední řadě práci v mladém a přátelském kolektivu

Společnost
Manuvia Expert Recruitment
Adresa
okres Praha-východ
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Němčina (Středně pokročilá)
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, 13. plat
Zařazeno: Strojírenství, Technika a vývoj, Auto - moto, Project Manager, Konstruktér, CAD/CAM specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Manuvia Expert Recruitment, Marie Jansová
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.