Příležitost pro schopné konstruktéry, kteří chtějí pracovat na zajímavých projektech významné strojírenské společnosti - Kolín.

Detailní popis pozice

- zakázková konstrukce strojů a zařízení pro průmyslovou automatizaci (transportní systémy, produktové a skupinové balení, automatizované sklady a jednoúčelová zařízení na zakázku zahrnující:
- projektovou modifikaci standartizovaných zařízení
- vývoj jednoúčelových strojů dle zadání klienta

Požadujeme

- VŠ (strojní obor) nebo SŠ s prokazatelnou praxí v oblasti strojní konstrukce
- výborná znalost PC a CAD kreslících systému (3D prostředí, Solid Works výhodou)
- smysl pro kreativní a zodpovědnou práci
- znalost NJ/AJ výhodou

Nabízíme

- kreativní, různorodá práce v perspektivní oblasti
- vysoké ocenění schopností a pracovního nasazení
- možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu

Společnost
Manuvia Expert Recruitment
Adresa
Kolín – Kolín IV
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Zařazeno: Strojírenství, Technika a vývoj, Výroba a průmysl, Průmyslový designer, Konstruktér, Vývojový inženýr, CAD/CAM specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.