Pro výrobní společnost z oblasti automotive, renomovaného Tier 1 dodavatele, hledáme projektového/launch managera.

Pozice je vhodná pro uchazeče, kteří již mají zkušenost se samostatným řízením projektů v automotive nebo jiném výrobním prostředí, případně pro seniorní členy projektového týmu, kteří pracují v předsériové fázi výroby.

Náplň práce

  • plánování, koordinace a řízení projektů v předsériové fázi výroby
  • kontrola projektových rozpočtů
  • vedení projektového týmu
  • identifikace, komunikace a řízení rizik spojených s projektem
  • komunikace s interním i externím zákazníkem
  • reporting o stavu projektu

Požadavky

  • VŠ/SŠ vzdělání
  • praktické zkušenosti na obdobné pozici, případně jako seniorní člen projektového týmu v automotive
  • znalost automotive/výrobního prostředí
  • komunikativní znalost AJ (běžně používaná v pracovní činnosti), další cizí jazyky výhodou
  • velmi dobrá znalost MS Office
  • řidičský průkaz sk. B
  • analytické myšlení a zaměření na cíl

Nabízíme

  • zajímavou práci pro renomovanou nadnárodní společnost
  • podporu odborného růstu
  • bohatý systém zaměstnaneckých benefitů, vč. 5 týdnů dovolené
  • plat zohledňující předchozí zkušenosti
  • pracoviště v dojezdové vzdálenosti z Prahy (zejména pokud bydlíte v blízkosti nájezdu na plzeňskou dálnici)

Společnost
Manuvia Expert Recruitment
Adresa
okres Praha-západ
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 50 000 – 70 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Vrcholový management, Výroba a průmysl, Auto - moto, Project Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Manuvia Expert Recruitment, Jiřina Turková