Skvělá šance pro absolventy s každodenním využitím anglického jazyka! Láká Vás práce s daty v mezinárodní společnosti na Praze Východ? Tak čtěte dále.

Náplň práce:

  • Pravidelný měsíční a týdenní reporting
  • Komunikace s centrálou v zahraničí
  • Finanční analýza nákladů a výnosů
  • Příprava a kontrola rozpočtu
  • Kontrola nákladů jednotlivých oddělení

Požadavky:

  • Skvělá znalost aplikace MS Excel (práce s velkým objemem dat)
  • Pokročilá angličtina – každodenní komunikace s centrálou
  • VŠ v oblasti ekonomiky nebo financí či praxe na finanční pozici
  • Nadšení pro práci s daty
  • Spolehlivost, schopnost dodržovat deadliny
  • Znalost programu SAP je výhodou

Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené
  • Roční bonusy
  • Flexibilní pracovní doba
  • 5 sickdays
  • Flexi pasy
  • Stravenky
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvky zaměstnancům na dětskou rekreaci
  • Slevové programy u všech tří mobilních operátorů
  • Vzdělávací kurzy
  • Každodenní využití AJ v mezinárodní společnosti

Společnost
Manuvia Expert Recruitment
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá) nebo Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Finanční analytik, Financial Controller, Vkládání dat do počítače, Pracovník back office, Metodik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Manuvia Expert Recruitment, Alena Hlavatá