Do nově vznikajícího SSC v centru Prahy hledáme sympatické kandidáty pro pozici Cash collection s angličtinou a francouzštinou. Čekají na Vás skvělé benefity, přátelský tým a možnost účastnit se rozjezdu interních procesů a také své kariéry!

Detailní popis pozice:

Náš významný klient v oblasti farmacie hledá šikovné kandidáty na pozice s využitím cizích jazyků, konkrétně angličtiny a francouzštiny. V Praze právě rozjíždíme nové centrum sdílených služeb a hledáme zkušené a zodpovědné lidi do oddělení financí, kteří se nebudou bát přiložit ruku k dílu. Čeká je nastavení interních procesů a komunikace s kolegy a klienty v zahraničí.

Hledáme pouze uchazeče, kteří už mají aktuální zkušenost z financí v rámci SSC a které zároveň baví komunikace s klienty i finance a účetnictví. Naším hlavním cílem není najít pouze zkušené talenty, ale komunikativní jedince co rádi po práci zajdou na kávu nebo na něco dobrého a pro které práce nebude pouze nutností ale také radostí a trochu i koníčkem.

Rádi Vám nabídneme kariérní postup, kurzy, příspěvek na dopravu, na sport nebo připojištění a hlavně stabilní a komfortní zázemí s fajn kolegy v menším týmu a skvělou komunikativní managerkou.

Požadujeme:

- aktuální zkušenost na finanční pozici v rámci SSC alespoň 2 roky
- plynulý francouzský jazyk a dobrý anglický jazyk
- znalost finančních procesů v centru sdílených služeb
- zkušenost z mezinárodní společnosti
- týmového ducha
- komunikativní osobnost
- dobrou znalost MS Office

Nabízíme:

- fajn tým a účast na rozjezdu oddělení
- 5 týdnů dovolené a dny sick days
- příspěvek na pojištění
- systém cafeterie
- jazykové kurzy
- příspěvek na dopravu a další...

Společnost
Manuvia Expert Recruitment
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá), Francouzština (Pokročilá)
Plat
Plat: 35 000 – 45 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Zákaznický servis, Fakturantka, Účetní, Specialista pohledávek, Finanční účetní, Finanční specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Trainee programy.

Manuvia Expert Recruitment, Karolína Pondělíčková