Aktuálně hledám vhodné kandidáty na pozici Executive Assistant s výbornou znalostí angličtiny a němčiny do mezinárodní společnosti se sídlem na Praze 7.

Co vás čeká

- budete se starat o top management společnosti - primárně německy hovořící kolegové
- organizace kalendáře managerů, zajištění letenek a ubytování
- komunikace s kolegy i klienty
- příprava a organizace meetingů včetně zápisů z porad
- běžná administrativní agenda

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

- SŠ/ VŠ vzdělání
- výbornou znalost angličtiny a němčiny
- zkušenost na pozici Asistent/ka alespoň 2 roky
- PC dovednosti - zejména MS Office
- komunikativní a dynamická osobnost
- nástup ihned/ dohodou

Co vám můžeme nabídnout

- 5 týdnů dovolené
- stravenky
- možnost využití home office
- mezinárodní prostředí, každodenní využití jazyků
- moderní kancelář na Praze 4
- teambuildingové aktivity

Společnost
Manuvia Expert Recruitment
Adresa
Hlavní město Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá), Němčina (Pokročilá)
Plat
Plat: 35 000 – 39 000 Kč / měsíc
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Administrativní pracovník, Asistentka, Fakturantka, Office Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Manuvia Expert Recruitment, Nikola Krajdlová
+420 730 514 112
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.