Chceš být součástí jednoho z interních agilních týmů? Nebojíš se vývoje vysokoobjemových aplikací s velkou přesností (více než 20 mil. aktivních uživatelů a 200 000 transakcí za den)? Máš zkušenost s vývojem v .NET? Výborně, pojď se pobavit blíže o pozici i firmě.

Co vás čeká

- Zodpovědnost v týmu za vývoj UI důležitého core systému s mezinárodním dosahem (více než 20 mil. aktivních klientů a 200 000 transakcí za den),
- práce s technologiemi .NET, VB6 a React,
- spolupráce s kolegy v rámci agile funkčního týmu,
- tvorba technické dokumentace.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

- Zkušenost s vývojem v .NET,
- znalost VB6 a React výhodou,
- komunikativní AJ,
- znalost UML,
- analytické myšlení,
- komunikativní dovednosti.

Co vám můžeme nabídnout

- Motivační roční finanční bonus,
- multisportka,
- penzijko,
- 5 týdnů dovolené,
- sick daye,
- flexibilní pracovní doba,
- výuka AJ,
- stravenky, občerstvení na pracovišti,
- potenciální služební cesty do exotických destinací,
- nezapomenutelné teambuldingy a vánoční večírky.

Společnost
Manuvia Expert Recruitment
Adresa
Brno
okres Ostrava-město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Albánština (Středně pokročilá)
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Manuvia Expert Recruitment, Veronika Janů
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.