Nabízíme zajímavou profesní příležitost v moderním automotive závodě nadnárodní firmy na pozici

Production Quality Manager

Náplň práce

  • vedení oddělení výrobní kvality
  • rozvoj, motivace a řízení týmu
  • nastavení procesů, spolupodílení na strategii kvality závodu
  • řešení reklamací
  • úzká spolupráce s ostatními odděleními firmy

Požadavky

  • dlouholetá seniorní praxe v oboru automotive kvality
  • praxe ve vedení úseku výrobní kvality
  • silné manažerské a komunikační dovednosti
  • aktivní znalost AJ
  • proaktivní přístup a přirozená autorita

Nabízíme

  • zajímavou manažerskou pozici v prosperující nadnárodní společnosti
  • prostor pro seberealizaci
  • platové ohodnocení a zodpovědnost dle míry dosavadních zkušeností
  • možnost služebního vůzu i pro soukromé využití
  • bohatý balíček firemních benefitů, vč. dovolené navíc
  • pracoviště v dojezdové vzdálenosti z Prahy (zejména pokud bydlíte v dosahu plzeňské dálnice)

Společnost
Manuvia Expert Recruitment
Adresa
okres Praha-západ
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 80 000 – 120 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Kvalita a kontrola jakosti, Vrcholový management, Project Manager, Ředitel/manažer kvality
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Manuvia Expert Recruitment, Jiřina Turková