Hledají se IT TECHNICI pro novou pobočku rozrůstající se mezinárodní společnosti v BRNĚ!

Náplň práce:

- podpora a řešení problémů informačního systému společnosti (FIS)
- podpora sítě a interních uživatelů
- Bezpečnost sítě – kontrola instalovaných součástí na uživatelských PC a FIS klientech
- údržba a nakupování technického vybavení a vedení a aktualizace jeho evidence v informačním systému
- instalace uživatelských počítačů a FIS klientů
- denní kontrola stavu antivirových program
- údržba dat v prostředí T-SQL
- FIS server: měsíční údržba, kontrola hard disků (nástroje HP + správa počítače), kontrola služeb, event logy na kritických serverech
- údržba tiskáren Zebra, Reprint nálepek
- správa demontovaných a opravených jednotek ve FIS

Požadujeme:
- min. SŠ vzdělání, obor elektro IT výhodou
- Vyhláška 50/1978Sb.
- alespoň pasivní znalost AJ
- zkušenost s údržbou sítě - LAN, údržba hardwaru
- Windows XP,MS Office
- flexibilita, zodpovědnost

Nabízíme:
- měsíční, půlroční a roční bonusy
- pět týdnů dovolené
- příspěvek na sportovní aktivity
- příspěvek na penzijní pojištění

Společnost
Manuvia Expert Recruitment
Adresa
Brno – Slatina
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 28 000 – 33 000 Kč / měsíc
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Správce aplikačního SW
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Manuvia Expert Recruitment, Lenka Valná
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.