Hledáte stabilní prostředí mezinárodní společnosti? Chcete využívat angličtinu každý den? Rádi byste se podíleli na implementaci nových standardů v pojišťovnictví? Tak jsme tu pro Vás!

Detailní popis pozice:

• Formulace a zavedení požadavků z oddělení Business finance na základě nové legislativy
• Koordinace našeho hlavního projektu v rámci změn v pojišťovnictví pro více než 10 zemí
• Zajištění hladkého průběhu projektu nejen v oblasti businessu, ale také v souladu s finančními a IT procesy
• Vychytávání případných much a řešení vzniklých problémů
• Transfer a přenastavení současného reportingového procesu dle nových standardů IFRS 17
• Testování a aplikace nových řešení v rámci celého projektu

Požadavky

• Znalost business analýz z finanční instituce
• Zkušenost v rámci spolupráce s IT oddělením na různých úkolech
• Pokročilá angličtina – každodenní komunikace s kolegy napříč firmou
• Pokročilá znalost MS Excel (kontingenční tabulky, pokročilé funkce, formátování, makra výhodou)
• Oceníme zkušenosti z velké 4
• Je pro nás hodně důležité najít ten správný fit do týmu
• Dobré organizační schopnosti, zodpovědnost

Nabízíme

• 25 dní dovolené
• Sick days
• Příspěvek na volnočasové aktivity a stravování
• MultiSport karta
• Příspěvek na penzijní připojištění
• Skvělou dostupnost na metru B
• Prostředí stabilní mezinárodní společnosti
• Zaučení na pozici
• Přátelská atmosféra v celé společnosti
• Moderní kanceláře

Prosím zašlete svůj životopis v anglickém jazyce.

Společnost
Manuvia Expert Recruitment
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 40 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Pojišťovnictví, Prodej a obchod, Analytik prodeje, Finanční analytik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Manuvia Expert Recruitment, Karolína Pondělíčková