Pro jednoho z nejvíce významných zaměstnavatelů v regionu hledám zkušeného kandidáta na pozici Manažer kvality.

Popis pozice
- zaštítění fungování celého oddělení kvality, po personální i procesní stránce
- hodnocení funkčnosti procesů kvality a jejich optimalizace
- spolupráce napříč společností
- reporting v oblasti kvality
- zodpovědnost za interní a externí audity
- řešení systémových nedostatků v oblasti kvality
- nápravná opatření
- řízení firemních KPI

Požadujeme
- 3 roky zkušeností na pozici vedoucího oddělení Kvality
- VŠ vzdělání, technické
- implementace, udržování a neustálé zlepšování integrovaného systému řízení (ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001/ISO 45001)
- zkušenost s vedením projektů
- vyzrálou osobnost, člověka, který se rád učí a posouvá dál
- umění motivovat a zapojit nejen svůj tým, ale celou firmu pro změny
- kandidát, který dokáže reprezentovat společnost
- AJ - pokročilá úroveň

Nabízíme
- příležitost zapojit se do projektů zaměřených na neustálé zlepšování
- vzdělávání
- stravenky
- 25 dnů volna
- možnost čerpání benefitů díky systému cafeteria
- půlroční, roční bonusy
- Multisport karta

Společnost
Manuvia Expert Recruitment
Adresa
Brno – Brno-město
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Zařazeno: Kvalita a kontrola jakosti, Vrcholový management, Ředitel/manažer kvality
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura