Náplň práce

  • Nákladová analýza cen nakupovaných dílů, hledání možností úspor, úzká spolupráce se strategickým nákupem
  • participace na tvorbě budgetu a forecastů pro oblast nakupovaného materiálu
  • práce se smluvní dokumentací a revize smluv
  • měsíční reporting nákupu pro mateřskou společnost, ve spolupráci s controllingem
  • podpora nákupčích (projektových i strategických) v průběhu poptávkového procesu a při vyjednávání cen s dodavateli
  • koordinace týmů v rámci výše uvedených činností složených ze zástupců dodavatelů, nákupu, expertů na technologie, logistiku, inženýrů vývoje a kvality

Požadavky

  • Vzdělání ekonomického nebo technicko- ekonomického zaměření
  • velmi dobrá znalost AJ, dodatečná znalost němčiny výhodou
  • praxe na obchodně-ekonomické pozici obdobného typu, např. v nákupu, controllingu, plánování výroby, procesním inženýrství apod.
  • praxe v prostředí výrobního závodu mezinárodní firmy výhodou
  • velmi dobrá znalost práce na PC, zejména Excel, dále je vítaná znalost SAP BW
  • ŘP. sk. B
  • silné komunikační a vyjednávací dovednosti
  • schopnost vedení mezioborových týmů na projektech menšího rozsahu

Nabízíme

  • zázemí moderní mezinárodní společnosti
  • finanční ohodnocení zohledňující dosavadní zkušenosti
  • bohatý systém zaměstnaneckých benefitů
  • pracoviště v dojezdové vzdálenosti z Prahy (zejména pokud bydlíte v dosahu Plzeňské dálnice)

Společnost
Manuvia Expert Recruitment
Adresa
okres Praha-západ
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Nákup, Výroba a průmysl, Financial Controller, Nákupčí, Project Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Manuvia Expert Recruitment, Jiřina Turková