Jste elektrikář a hledáte změnu? Nabízíme zaučení na pozici technika kompresní stanice.

Popis pozice

  • Zaučení na pozici
  • Zodpovědnost za řízení provozu kompresní stanice
  • Obsluha technologického zařízení
  • Rozhodování o použitých postupech

Požadujeme

  • 1 rok praxe jako elektrikář
  • Vyhláška č. 50/1978 Sb., paragraf 6
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Ochota pracovat ve 12-ti hodinovém směnném provozu (po půl ročním zaučení)

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • 3 sick days + 1 den volna navíc
  • V 1. půl roce je pracovní doba od 7 do 15 hodin
  • Možnost navýšení mzdy až do výše 38.000 Kč
  • Flexipassy, Multisport karta
  • Stravenky v hodnotě 100 Kč
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Stabilní mezinárodní společnost s dlouholetou tradicí

Společnost
Manuvia Expert Recruitment
Adresa
Veselí nad Lužnicí
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Elektrikář, Elektromechanik, Elektrotechnik, Technik v energetice, Technik v plynárenství
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Manuvia Expert Recruitment, Alena Hlavatá