Příležitost pro zkušeného výrobního praktika v nadnárodní společnosti.

Náplň práce

  • Řízení odd. údržby strojních zařízení (moderní, automatizovaný výrobní provoz)
  • vedení středně velkého úseku údržby
  • poskytování odborné a technické podpory v rámci své disciplíny
  • komunikace napříč společností
  • neustálé zlepšování výrobního procesu

Požadavky

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
  • komunikativní znalost AJ podmínkou, NJ výhodou
  • víceletá zkušenost ve vedení výrobní údržby
  • komplexní znalost problematiky údržby strojních výrobních zařízení
  • proaktivní a motivovaná osobnost, se silnými komunikačními a manažerskými dovednostmi

Nabídka

  • zajímavá pracovní příležitost v prosperující mezinárodní firmě
  • pracoviště v dojezdové vzdálenosti z Plzně
  • příležitost účastnit se zajímavých projektů
  • možnost osobního i profesního růstu
  • mzdové ohodnocení dle dosavadních zkušeností cca 60.000-80.000+/měs.
  • balíček firemních benefitů vč. dovolené navíc

Společnost
Manuvia Expert Recruitment
Adresa
okres Praha-západ
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 60 000 – 90 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Technika a vývoj, Vrcholový management, Výroba a průmysl, Výrobní ředitel/manažer, Vedoucí výroby, Technický ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Manuvia Expert Recruitment, Jiřina Turková