Do mezinárodní společnosti hledám zkušeného Vedoucího úseku kvality s praxí v automotive.
V případě, že máte zkušenosti na podobné pozici a domluvíte se anglicky nebo německy, neváhejte a kontaktujte mě.

Detailní popis pozice

- řízení zaměstnanců oddělení kvality
- hodnocení, motivace zaměstnanců a jejich rozvoj
- komunikace s odděleními napříč firmou a zahraničními pobočkami
- plánování a vyhodnocování interních systémových, procesních a výrobkových auditů
- podpora u auditů, komunikace se zákazníky
- provádění školení na témata managementu kvality
- optimalizace procesů a hledání úspor

Požadujeme

- SŠ/VŠ vzdělání technického nebo ekonomického zaměření
- komunikativní znalost NJ nebo AJ podmínkou
- 5 let praxe na obdobné pozici v automotive
- zkušenosti s personálním vedením
- komunikační a organizační schopnosti
- zodpovědnost, samostatnost
- MS Office
- ŘP sk. B

Nabízíme

- pružná pracovní doba
- 13. mzda a pravidelné navyšování
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na dopravu
- příspěvek na stravování
- bezúročná firemní zápůjčka na bytové účely
- příspěvek na penzijní pojištění

Společnost
Manuvia Expert Recruitment
Adresa
Skalice nad Svitavou
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá), Němčina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Strojírenství, Vrcholový management, Ředitel/manažer kvality
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.