Hledáme sympatické a zkušené účetní, kteří chtějí vést lidi a zároveň by rádi našli práci v okolí Berouna, Hořovic a Žebráku. Máte zkušenosti z výrobní společnosti, nebo z automotive? Chcete být spokojeni se svou prací i s finančním ohodnocením? Pak neváhejte a pište!

Popis pozice:

  • Práce ve výrobní společnosti zaměřené na automotive poblíž Berouna
  • Budete zodpovídat za účtovací procesy, správnost údajů v uzávěrkách a výkazech, za udržování přehledu o daních a za kontrolu smluv z účetního pohledu.
  • Je pro nás důležité, abyste zvládali práci pod stresem a abyste si uměli obhájit svůj názor, protože budete součástí velké mezinárodní společnosti, kde se věci rychle hýbou. Na druhou stranu Vám můžeme zaručit nízkou fluktuaci a stabilní, kvalitní firmu, co se stará o své zaměstnance.

Požadujeme:

  • několik let aktuální praxe v účetnictví na seniorní/vedoucí pozici
  • zkušenost z výrobních/automotive firem
  • zkušenost s vedením lidí
  • zkušenosti s komplexním účetnictvím (včetně DPH, práce s účetní knihou a účetních uzávěrek)
  • angličtinu na úrovni B2-C1
  • schopnost dojíždět do lokality vlastním vozem

Nabízíme:

  • 25 dní dovolené
  • možnost občasného HO
  • prostředí renomované rodinné společnosti se stabilním postavením na trhu
  • flexibilní pracovní doba
  • příspěvek na stravování
  • konkurenční platové ohodnocení
  • možnost využít služeb závodního lékaře
  • bonusové schéma
  • možnost seberozvoje za pomocí různých kurzů
  • společnost prakticky bez fluktuace zaměstnanců

Společnost
Manuvia Expert Recruitment
Adresa
Beroun
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Účetní, Hlavní účetní, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Manuvia Expert Recruitment, Alena Hlavatá