Pro renomovanou nadnárodní společnost hledáme zkušeného odborníka na pozici

Manažer oddělení controllingu

Náplň práce

  • vedení týmu controllerů
  • organizace a koordinace prací v rámci controllingu, spolupráce s dalšími odděleními společnosti
  • reporting ukazatelů činnosti společnosti, vytváření a prezentace reportů pro management
  • analýzy nákladů, výnosů a ziskovosti
  • tvorba strategií, tvorba dlouhodobých i krátkodobých plánů

Požadavky

  • vzdělání ekonomického směru
  • dlouhodobá praxe v controllingu, zkušenost z vedoucí pozice předností
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • zkušenosti z výrobní společnosti
  • aktivní přístup, samostatnost, zodpovědnost

Nabízíme

  • zázemí a stabilitu silné společnosti
  • zajímavé platové ohodnocení s ohledem na předchozí zkušenosti až 80.000+
  • systém zaměstnaneckých benefitů (vč. dovolené navíc)
  • možnosti odborného rozvoje

Společnost
Manuvia Expert Recruitment
Adresa
okres Praha-západ
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Ekonom, Financial Controller, Finanční ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Manuvia Expert Recruitment, Jiřina Turková