Zajímá Vás automatizace v rámci významné společnosti? Máte již zkušenosti s PLC programováním nebo jste čerstvým absolventem VŠ technického oboru? Dejte nám o sobě vědět, rádi se setkáme osobně!

Co vás čeká

- Údržba, koordinace servisu a inovace automatizační infrastruktury,
- zajištění kvality, efektivity a výkonu zařízení ve výrobním závodě,
- implementace automatizačních systémů a propojení s IT,
- návrh sítě pro integraci automatizace,
- participace při školících aktivitách, spolupráce při vývoji nových produktů.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

- VŠ vzdělání (automatizace/elektro) nebo SŠ vzdělání + praxi v oboru,
- zkušenost s programováním (Step7/TIA),
- aktivní vyhlášku 50, §6.

Výhodou bude, pokud budete umět

- Znalost platformy Wonderware - výhodou,
- zkušenost s automatizační technikou a MES - výhodou.

Co vám můžeme nabídnout

- Práci ve stabilní společnosti,
- 5 týdnů dovolené,
- roční bonus,
- flexibilní pracovní dobu,
- nákup firemních výrobků za zvýhodněnou cenu,
- dotované stravování,
- nápoje na pracovišti zdarma,
- vzdělávací aktivity
- příspěvek na sportovní aktivity, životní/důchodové pojištění aj.

Společnost
Manuvia Expert Recruitment
Adresa
okres Teplice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Manažerský motivační program, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, 13. plat
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Elektrotechnik, Programátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Manuvia Expert Recruitment, Andrea Koukalová
703 141 821
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.