Hledáme nadšence do investičního bankovnictví!

Hledáme sympatické a nadšené lidi, kteří se chtějí věnovat investičnímu bankovnictví a rozjet v tomto oboru kariéru. Máte dobrou znalost oboru? Chcete být důležitým článkem významné bankovní instituce? Pak neváhejte a pište! Ráda s Vámi vše proberu!

Popis pozice:

Hledáme sympatické a komunikativní kandidáty pro práci v investičním bankovnictví. Zajímaly Vás někdy dluhopisy, nebo systém oceňování finančních instrumentů v rámci společnosti? Chtěli byste se stát nedílnou součástí známé a renomované bankovní společnosti? S námi dostanete šanci! Budete dělat controlling front office, ověřovat platnost veškerých obchodů, oceňovat měnové produkty a zjišťovat situaci na trhu s pomocí informačních médií typů Reuters, Bloomberg, atd... Také budete každý den komunikovat s různými týmy napříč společností.

Požadujeme:

- Vysokoškolské vzdělání ve financích/ekonomice
- Znalost VBA, SQL a MS Excel na velmi dobré úrovni
- Ideálně znalost základních poskytovatelů dat - Reuters/Bloomberg/MarkIT
- Skvělá znalost angličtiny (C1)
- Znalost investičního bankovnictví a systém oceňování měnových produktů
- Skvělé analytické schopnosti
- Schopnost řešit problémy

Nabízíme:

- Možnost práce v atraktivní bankovní instituci
- Potenciál rozvoje kariéry
- Kontrakt na dobu neurčitou
- Nástup ihned, nebo dohodou
- Skvělé finanční ohodnocení
- Aktivní využití angličtiny
- Skvělá dopravní dostupnost
- Zajímavé benefity (30dní dovolené, připojištění, dny sick days, atd...)

Společnost
Manuvia Expert Recruitment
Adresa
Revoluční 655/1, Praha – Staré Město
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 45 000 – 60 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Financial Controller, Odhadce, Metodik, Bankovní specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Manuvia Expert Recruitment, Karolína Pondělíčková