Pro renomovanou nadnárodní společnost působící v oblasti automotive hledáme zkušeného uchazeče pro pozici

Process Engineering Manager

Náplň práce

  • hledání a zavádění nových možností pro zlepšení výrobního procesu ve výrobní divizi
  • řízení oddělení s několika procesními inženýry
  • implementace nových projektů
  • nastavení efektivního systému komunikace s výrobou
  • implementace požadavků normy IATF
  • spolupráce s dalšími odděleními a s mateřskou společností v zahraničí

Profil kandidáta

  • vzdělání technického směru
  • praxe na obdobné pozici v automotive
  • zkušenosti v oblasti automatizace (PLC, robotika) a optimalizace výrobního procesu
  • komunikativní znalost AJ
  • přirozenou autoritu, schopnou vést a motivovat tým, proaktivitu
  • silné technické myšlení, všeobecný technický přehled

Nabízíme

  • zajímavou práce v prostředí moderní mezinárodní firmy
  • platové ohodnocení zohledňující míru dosavadních zkušeností 60.000-80.000+kč/měs.
  • bohatý systém firemních benefitů vč. dovolené navíc

Společnost
Manuvia Expert Recruitment
Adresa
Plzeňský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 60 000 – 100 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Strojírenství, Vrcholový management, Výroba a průmysl, Project Manager, Strojní inženýr, Technický ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Manuvia Expert Recruitment, Jiřina Turková
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.