Do nově vznikajícího týmu v centru Prahy hledáme sympatické kandidáty pro pozici Cash collection s angličtinou a italštinou. Čekají na Vás skvělé benefity, možnost rozjet interní procesy a také svou kariéru!

Popis pozice:

Náš významný klient v oblasti farmacie hledá šikovné kandidáty na pozice s využitím cizích jazyků, konkrétně angličtiny a italštiny. V Praze právě rozjíždíme nové centrum sdílených služeb a hledáme zkušené a zodpovědné lidi do oddělení financí, kteří se nebudou bát přiložit ruku k dílu. Čeká je nastavení interních procesů a komunikace s kolegy a klienty v zahraničí.

Hledáme uchazeče, kteří už mají ideálně zkušenost s Cash Collection a které zároveň baví komunikace s klienty i administrativa. Naším hlavním cílem není najít pouze zkušené talenty, ale komunikativní jedince co rádi po práci zajdou na kávu nebo na něco dobrého.

Rádi Vám nabídneme kariérní postup, kurzy, příspěvek na dopravu, na sport nebo připojištění a hlavně stabilní a komfortní zázemí s fajn kolegy.

Požadujeme:

- aktuální zkušenost ve financích alespoň 1 - 2 roky
- plynulý italský jazyk a dobrý anglický jazyk
- znalost finančních procesů v centru sdílených služeb
- zkušenost z mezinárodní společnosti
- týmového ducha
- komunikativní osobnost
- dobrou znalost MS Office

Nabízíme:

- fajn tým a účast na rozjezdu oddělení
- 5 týdnů dovolené a dny sick days
- příspěvek na pojištění
- systém cafeterie
- jazykové kurzy
- příspěvek na dopravu

Společnost
Manuvia Expert Recruitment
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá), Italština (Pokročilá)
Plat
Plat: 33 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Ekonom, Fakturantka, Finanční analytik, Účetní, Specialista pohledávek, Referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Manuvia Expert Recruitment, Karolína Pondělíčková