Hledáme zkušené specialisty pro oblast reportingu a konsolidací, kteří hledají práci v bankovním sektoru ve známé bance a zároveň by rádi pracovali s přátelským týmem. Můžeme Vám nabídnout flexibilitu, systém cafeterie, osobní rozvoj a hlavně sympatické stabilní zaměstnání!

Popis pozice:

Pro našeho významného klienta v oblasti bankovnictví hledáme specialisty pro oblast rekonciliací, reportingu a controllingu se zkušenostmi z finančních institucí. Budete se podílet na pravidelném reportingu pro účely konsolidace banky a mateřské společnosti, budete zpracovávat data, která se budou týkat úvěrů a díky tomu budete aktivně využívat IFRS 9, jehož znalost byste již měli mít.
Vaším úkolem bude také kooperace s týmem, kde budete provádět korekci automatického účtování produktů a budete dělat controlling měsíčních zůstatků na účtech banky.
Samozřejmě budete dělat také klasické činnosti v rámci finanční účtárny, jako je měsíční uzávěrka, rekonciliace účtů, klasické zaúčtování a spolupráce na větších projektech.

Požadujeme:

- aktuální zkušenost na podobné pozici alespoň 3 roky
- znalost IFRS 9 a MS Excel
- znalost SQL je výhodou
- ocenili bychom alespoň základy angličtiny
- hledáme hlavně týmového hráče a komunikativní osobnost - někoho, kdo s týmem po práci rád zajde na kávu, nebo si rád popovídá

Nabízíme:

- můžeme Vám nabídnout pozici ve stabilní a renomované bance
- velice zajímavé finanční ohodnocení
- možnost kariérního růstu a osobního rozvoje
- příjemné, ale také moderní prostředí
- řadu benefitů, jako je 5týdnů dovolené, sick days, cafeterie, teambuildingy, atd...

Společnost
Manuvia Expert Recruitment
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 50 000 – 60 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na vzdělání, Firemní akce, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Úvěrový specialista, Účetní, Hlavní účetní, Finanční účetní, Účetní metodik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Manuvia Expert Recruitment, Karolína Pondělíčková