Do nově vznikajícího týmu v centru Prahy hledáme sympatické kandidáty pro pozici Cash collection s angličtinou a němčinou. Čekají na Vás skvělé benefity, možnost rozjet interní procesy a také svou kariéru!

Popis pozice:

Náš významný klient v oblasti farmacie hledá šikovné kandidáty na pozice s využitím cizích jazyků, konkrétně angličtiny a němčiny. V Praze právě rozjíždíme nové centrum sdílených služeb a hledáme zkušené a zodpovědné lidi do oddělení financí, kteří se nebudou bát přiložit ruku k dílu. Čeká je nastavení interních procesů a komunikace s kolegy a klienty v zahraničí.

Hledáme uchazeče, kteří už mají ideálně aktuální zkušenost s Cash Collection a které zároveň baví komunikace s klienty i administrativa.

Rádi Vám nabídneme kariérní postup, kurzy, příspěvek na dopravu, na sport nebo připojištění a hlavně stabilní a komfortní zázemí s fajn kolegy.

Požadujeme:

- aktuální zkušenost ve financích alespoň 1 - 2 roky
- plynulý německý jazyk a dobrý anglický jazyk
- znalost finančních procesů v centru sdílených služeb
- zkušenost z mezinárodní společnosti
- týmového ducha
- komunikativní osobnost
- dobrou znalost MS Office

Nabízíme:

- fajn tým a účast na rozjezdu oddělení
- 5 týdnů dovolené a dny sick days
- příspěvek na pojištění
- systém cafeterie
- jazykové kurzy
- příspěvek na dopravu

Společnost
Manuvia Expert Recruitment
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá), Němčina (Pokročilá)
Plat
Plat: 33 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Nadstandardní lékařská péče, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, Vlastní organizace náplně práce, Individuální rozpočet na osobnostní růst, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Fakturantka, Financial Controller, Účetní, Specialista pohledávek, Finanční specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Manuvia Expert Recruitment, Karolína Pondělíčková