Česká rodinná firma s dlouholetou tradicí na trhu průběžně hledá spolehlivou, samostatnou a zkušenou komplexní účetní/ho.

Náplň práce:

  • Práce na OSVČ v externí účetní společnosti, která nabízí klasické benefity (dovolená, sick days, jazykové kurzy a další)
  • Práce v menšího přátelském týmu účetních
  • Zpracovávání komplexního účetnictví včetně daní
  • Občasná návštěva klientů
  • Zpracování účetních uzávěrek

Požadujeme:

  • Zkušenosti z externí účetní společnosti nebo velké společnosti, kde jste získal/a zkušenosti se zpracováním účetnictví více dceřiných firem
  • Zkušeností s komplexním účetnictvím (daňové přiznání, DPH, dobropisy, ideálně i skladové hospodářství, účetní uzávěrky)
  • Komunikativní angličtina na úrovni alespoň B1+
  • Velmi dobrá znalost MS Office, především Excelu
  • Znalost účetních programů Pohoda, Pamica, Tax nebo obdobných programů
  • Schopnost práce s velkým objemem dat
  • Samostatnost, zodpovědnost, preciznost a svědomitost

Nabízíme:

  • 25 dní dovolené
  • Sick days
  • 13. i 14. plat
  • Velice flexibilní pracovní doba
  • Možnost home office
  • Jazykové kurzy
  • Různá školení
  • Kvalitní a moderní vybavení (počítače, telefony, softwary)
  • Příjemné pracovní prostředí rodinné firmy, přátelský kolektiv, vlídný a vstřícný přístup
  • Pracovní úvazek na dobu neurčitou

Společnost
Manuvia Expert Recruitment
Adresa
Hlavní město Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 40 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, 13. plat, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Účetní, Finanční účetní
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list/IČO
Zadavatel: Personální agentura

Pozice vhodná pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Manuvia Expert Recruitment, Alena Hlavatá
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.