Hledáme sympatické, týmové lidi na pozici reportingového specialisty pro oblast pojišťovnictví. Rádi byste se prosadili v mezinárodní společnosti? Pracujete rádi s čísly? Pak jsme tu pro Vás!

Náplň práce:

- Naučíme Vás pracovat s programem IFRS17 a postupem času se stanete specialisty
- Vaším každodenním úkolem bude podpora reportingového oddělení za pomoci IFRS17
- Budete se podílet se na implementaci IFRS17 a vychytávat případné mouchy a řešit vzniklé problémy
- Dále nám pomůžete vytvářet celofiremní reporty
- Budete spravovat také reportingové tooly
- Budete spolupracovat s kolegy z celého světa, což znamená každodenní využití psané i mluvené angličtiny
- Sledování firemního cash flow

Požadavky:

- Alespoň teoretickou znalost IFRS (např. ze školy)
- Velmi dobrou znalost Excelu (schopnost pracovat s velkým množstvím dat)
- Pokročilá angličtiny - budete komunikovat s managementem a kolegy na každodenní bázi
- Velkou výhodou bude znalost VBA a zkušenosti s reportingem
- Smysl pro pořádek a pro detail
- Týmového ducha

Nabízíme:

- 25 dní dovolené
- Sick days
- Příspěvek na volnočasové aktivity a stravování
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Skvělou dostupnost na metru B
- Prostředí stabilní mezinárodní společnosti
- Kompletní zaučení na pozici
- Přátelská atmosféra v celé společnosti
- Moderní kanceláře
- Možnost kariérně růst v rámci společnosti

Společnost
Manuvia Expert Recruitment
Adresa
Hlavní město Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Finanční analytik, Financial Controller, Risk Manager, Rozpočtář/kalkulant, Pracovník back office, Metodik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Manuvia Expert Recruitment, Alena Hlavatá